Emir Koç
30 Eylül 2019

Hakkımızda

biKafein’in açılışından itibaren kullandığı logosu.

biKafein, 2019 yılının Haziran ayında WordPress altyapısıyla oluşturuldu. İlk etapta site olarak devam eden biKafein’in macerası Instagram, Twitter ve Facebook sosyal mecralarıyla devam etti.

biKafein.com üzerinde; Film, dizi, belgesel, müzik, oyun, moda, internet, sağlık, sanat, spor, teknoloji ve gündem gibi kategorilerde girilen içerikler mevcut bulunuyor. Her gün sıklıkla eklenen blog yazıları, siteyi aktif tutuyor.

Hiçbir zaman kar amacı gütmeyecek ve bunu asla düşünmeyecek olan biKafein ailesi kullanıcıların hoş ve eğlenceli içeriklerle vakit geçirmesi amacıyla kurulmuştur.

Sitemizde üyelikler ve mail abonelikleri tamamen ücretsizdir. Üye olan kullanıcı dilediği taktirde editörün onayıyla birlikte yazısını biKafein.com üzerinde paylaşabilir. Aynı zamanda kullanıcı kendi kısa biyografisini, websitesini ve sosyal medya hesaplarını yazdığı yazı altında görüntülenmesi için profil düzenlemesi kısmından bunları ekleyebilir.

biKafein ailesinde yer alan blog editör ekibi ve sosyal medya ekibi bu işi tamamen gönüllü olarak yapmaktadır ve bunu kayıt olurken kabul etmişlerdir.

biKafein’i takip ettiğiniz ve katkıda bulunduğunuz için sizlere bir teşekkürü borç biliriz.

Teşekkürler.


Her türlü bilgi, öneri, şikayet ve görüş için iletisim@bikafein.com e-posta adresine mail atabilirsiniz.

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com