Emir Koç
29 Haziran 2020

PlayStation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Yazı Güncellenme Tarihi: 29 Haziran 2020 / 3 dakika okuma süresi

Her ay iki ya da üç adet ücretsiz oyun veren, ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus Temmuz 2020 ücretsiz oyunları belli oldu.

PlayStation kullanıcılarının çevrimiçi oyun oynamasına ve çevrimiçi depolamasına imkan sağlayan, bunların yanı sıra her ay iki ya da üç ücretsiz oyun veren abonelik sistemi PlayStation Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları belli oldu.

29 Haziran 2020 tarihinde hizmet vermeye başlayan PlayStation Plus aboneliğinin 10. senesine özel kullanıcılara teşekkür mesajı paylaşan Sony, ücretsiz oyunları da paylaştı. PlayStation Plus Temmuz ayında NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor.

Ücretsiz oyunların yanı sıra Sony, abonelere 10. senesine özel ücretsiz tema da dağıtacağını açıkladı.


NBA 2K20

NBA 2K, bir basketbol simülasyonundan çok daha fazlası haline geldi. 2K, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor. Ayrıca, oyuncuları içine çeken açık dünya Mahalle ile NBA 2K20, oyun severlerin ve basketçilerin bir araya gelip basketbol kültürünün geleceğini oluşturduğu bir platformdur.


Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Rise of the Tomb Raider’da Lara Croft, Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli köşelerine ilk Mezar Yağmalama seferine çıkarken, bir hayatta kalma mücadelesinden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Rise of the Tomb Raider: 20. Yıl Kutlaması, PS4™ Pro Geliştirilmiş ve oyun deneyiminizi kişiselleştirecek üç özel mod sunuyor: muhteşem bir görsellik sunan 4K Çözünürlük, daha sorunsuz bir oyun için Yüksek Kare Sayısı ve olabildiğince gerçekçi grafikler için Zenginleştirilmiş Görseller.


Erica

Sizi gizemin tam kalbine yerleştiren etkileşimli bir canlı aksiyon gerilimine kendinizi kaptırın.
• Babasının ölümünün ardındaki şok edici gerçeği bir araya getirerek Erica‘nın geçmişini araştırın.
• Hikâyenin gelişimini ve birden fazla alternatif sonu etkileyen eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin.
• DUALSHOCK®4 kablosuz kontrol cihazınızı veya iOS ve Android için Erica uygulamasını kullanın ve ipuçlarıyla etkileşime girerek dünyaya ulaşın.

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com