Emir Koç
23 Haziran 2020

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu! Fiyatı ve Özellikleri

Yazı Güncellenme Tarihi: 23 Haziran 2020 / 4 dakika okuma süresi

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin büyük firmalarından birisi olan Fitbit’in yeni modeli Fitbit Charge 4, Türkiye’de satışa sunuldu.

Teknoloji mağazaları ve çevrimiçi alışveriş platformlarında satışa sunulan Fitbit Charge 4, iki modeliyle birlikte ülkemizde satışa sunuldu.

Fitbit Charge 4 Özellikleri

7 Günlük Uzun Pil Ömrü
7 güne kadar (GPS kullanırken 5 saate kadar) pil ömrüne sahip Fitbit Charge 4, daha az şarjla daha fazlasını yapmanızı sağlar. (Kullanıma ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir)

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu! Fiyatı ve Özellikleri

7/24 Kalp Atış Hızı Takibi
Yaktığınız kalori miktarını daha iyi takip etmek, egzersizleri optimize etmek, sağlık ve fitness hedeflerinize göre hareket etmek üzere sizi motive edecek kişiye özel sağlık trendleri hakkında bilgi edinmek için 7/24 kalp atış hızı takibini kullanın. Dinlenme kalp atış hızı ve kalp atış hızı aralıklarının takip edin.

Active Zone Minutes
Bu özellik, bulunduğunuz kalp atış hızı aralığı konusunda sizi uyarır; böylece, hedeflerinize ulaşmak için yeterince çalışıp çalışmadığınızı görebilirsiniz.

Dâhilî GPS
Charge 4 ile açık havada koşarken, yürüyüş yaparken veya bisiklet sürerken hızınızı ve mesafenizi görmek ve daha sonrasında Fitbit uygulamasında antrenmanınızın bir haritasını görmek için dâhilî GPS’i kullanın.

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu! Fiyatı ve Özellikleri

50 Metreye Kadar Suya Dayanıklı
Aktif yaşamla uyumlu ve 50 metreye kadar suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanan Fitbit Charge 4, yüzme antrenmanlarınızı otomatik olarak takip eder ve duşta veya havuzda kullanılabilir.

Bildirimler ve Uygulamalar
Çağrı, takvim ve akıllı telefon uygulaması uyarıları, mesaj bildirimleri ile hava durumu ve zamanlayıcı gibi kullanışlı uygulamalarla bağlantıda kalın. Ayrıca mesajlara hızlı yanıtlar gönderebilirsiniz (yalnızca Android cihazlarda). Telefon yakındayken kullanılabilir.

Uyku Evreleri ve Uyku Skoru
Charge 4 hafif, derin ve REM uyku evrelerinde geçirdiğiniz süreyi izler ve her gece Fitbit uygulamasından size bir Uyku Skoru verir; Fitbit uygulamasında Uyku Skoru özelliği ve hafif, derin ve REM uyku evreleri takibi ile daha iyi bir uyku alışkanlığı kazanın.

Spotify Müzik Kontrolü
Spotify uygulamasıyla bileğinizden müziğinizi kontrol edebilir, favori şarkılarınızı beğenebilir, çalma listelerine ve podcast’lere göz atabilirsiniz. Telefon yakındayken çalışır; abonelik gerektirir.

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu! Fiyatı ve Özellikleri

Tüm Gün Aktivite Takibi
Fitbit Charge 4 her gün attığınız adım sayısını, katettiğiniz mesafeyi, çıktığınız kat sayısını, hareket hâlinde geçirdiğiniz dakikaları ve yaktığınız kalorileri takip ederek günün her bölümünün sizi hedeflerinize ne kadar yaklaştırdığını gösterir.

Harekete Geçirecek Anımsatıcılar
Gün boyunca sizi hareket etmeye teşvik eden eğlenceli ekran anımsatıcıları ile hedeflerinize doğru ilerleyin.

Kadın Sağlığı Takibi
Kadınlar, mestürasyon dönemlerini takip etmek, semptomları kaydetmek, tahmini bir yumurtlama takvimi görmek ve daha fazlası için Fitbit uygulaması ile Fitbit Charge 4 cihazını kullanarak vücutlarını daha iyi tanıyabilirler.

Rahatsız Etme Modu
Çağrı, mesaj, takvim ve uygulama bildirimlerini gün boyunca sessize almak isterseniz Rahatsız Etme modunu kullanın.

Arkadaşlarınızla ve Zorlu Görevlerle Motivasyonunuzu Yüksek Tutun
Başkalarıyla bağlantı kurun, başarı rozetleri kazanın ve Zorlu Görevler ve Maceralar’da arkadaşlarınız ve aileniz ile yarışarak motive olun.

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik Satışa Sunuldu! Fiyatı ve Özellikleri

Fitbit Charge 4 Satış Fiyatı

Fitbit Charge 4, teknoloji mağazaları ve çevrimiçi alışveriş platformlarında 1.199 TL fiyat etiketine sahipken Fitbit Charge 4: Special Edition modeli 1.299 TL fiyat etiketine sahip.

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com