Emir Koç
20 Kasım 2019

The Irishman Filminden Yeni Fragman Geldi

Yazı Güncellenme Tarihi: 20 Kasım 2019 / 2 dakika okuma süresi

Netflix’in uzun süredir beklenen, oyuncularının adeta yıldız karması olduğu The Irishman filmi için yeni fragman paylaşıldı.

Amerika Birleşik Devletleri yapımı biyografik suç filmi kategorisinde yer alacak olan The Irishman’in Netflix’te yerini almasına sayılı günler kaldı.

The Irishman
The Irishman

Robert de Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Bobby Cannavale, Ray Romano ve Anna Paquin gibi ünlü isimlerin yer aldığı Netflix’in uzun süredir beklenen filmi The Irishman için bugün yeni bir fragman paylaşıldı.

27 Kasım’da Netflix’te yerini alacak olan film platformda “Kitaplardan Uyarlanan Filmler, Dramalar, Suç Dramaları, Gangster Filmleri” kategorilerinde yer alıyor.


// Al Pacino Başrolde: The Hunt için Fragman Paylaşıldı!


Merakla beklenen The Irishman filminin konusu ise şöyle: “The Irishman, bir mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın hayatına odaklanıyor. II. Dünya Savaşı’nda görev almış eski bir asker olan Frank Sheeran, yıllar boyu Bufalino suç örgütü için çalışmıştır. Birçok ünlü isim için dolandırıcılık, tetikçilik yapan ve ‘İrlandalı’ lakabı ile anılan Sheeran, aynı zamanda işçi sendikası memurudur. Frank Sheeran’ın hayatından kesitlerin sunulduğu filmde, Amerikan tarihinin en gizemli suç olaylarından biri olan işçi lideri Jimmy Hoffa’nın ortadan kayboluşuna da değiniliyor.

The Irishman
The Irishman

İşte Netflix’te 27 Kasım’da yer alacak The Irishman filmi için yayınlanan fragman:

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com