Aleyna Aydın
28 Kasım 2019

PlayStation Plus Aralık Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Yazı Güncellenme Tarihi: 28 Kasım 2019 / 1 dakika okuma süresi

Sony’nin PlayStation kullanıcılarına sunduğu PlayStation Plus aboneliğine sahip olan oyuncuların Aralık ayında ücretsiz indireceği oyunlar belli oldu.

Bu ay verilen oyunlardan ilki FPS kategorisinde yer alıyorken ikinci oyun yarış kategorisinde yer alıyor. 2016 yılında piyasaya sunulan Titanfall 2 ve 2018’de çıkış yapan Monster Energy Supercross: The Official Videogame oyunlarını PS Plus aboneleri, Aralık ayı boyunca ücretsiz bir şekilde indirebilecek.

  • Titanfall 2

Titanfall 2, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Elektronik Sanatlar tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu. 2014’ün Titanfall’ının devamı olan oyun, 28 Ekim 2016’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü.

  • Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Milestone’un geliştiricisi ve yayıncısı olduğu Monster Energy Supercross: The Official Videogame, 13 Şubat 2018’de PlayStation 4, Xbox One, Android, Nintendo Switch ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü.

Aleyna Aydın
Oyun ve fantastik dünya tutkunu, animasyon ve çizgi seriler izlemeyi seven ve boş vakitlerini konsol ile dolduran blog yazarı.
aleynaaydin@bikafein.com