Emir Koç
30 Kasım 2019

Netflix Kullanıcıları The Irishman Hakkında Ne Düşünüyor?

Yazı Güncellenme Tarihi: 30 Kasım 2019 / 2 dakika okuma süresi

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan ve efsane isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu The Irishman filmi hakkında izleyiciler ne düşündü?

Robert de Niro, Joe Pesci ve Al Pacino gibi efsane isimlerin başrol oynadığı, 26 Kasım’da Netflix tarafından galasının da yapıldığı ve 27 Kasım’da Netflix’te yayınlanan The Irishman filmi için izleyiciler ikiye bölündü. Bir kısım izleyici filmi başyapıt olarak görürken bir kısım izleyici, sıkıcı gördü.

Twitter’dan film için yapılan eleştiriler her geçen saat artıyorken bazı izleyicilerin yorumlarını okuduk. İzleyicilerin bir kısmı, filmin 3.5 saat olmasından dolayı çok sıkıldıklarını belirtiyorken bir kısmı bu süreden oldukça memnun.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de galasının yapıldığı film için bazı izleyiciler, galaya giden isimlerin filmi o kadar saat boyunca nasıl izlediklerini merak ederken bir kullanıcının attığı “galaya gidenlerin halini anlamak için film boyunca hiç tuvalet molası dahi vermedim” tweetiyle bizleri güldürdü.

Herkesin zevkleri farklı olduğundan dolayı görüşleri farklıdır. Benim kişisel fikrim, filmin muhteşem bir başyapıt olduğu kanaatinde. Efsane oyuncuların nasıl oynadıklarını anlatmaya bile gerek yok diye düşünüyorum. Evet film üç buçuk saatti çok uzundu. Hatta izlemeye başlamadan önce “ben bunu izlersem hafta sonu tatilim biter” diyordum fakat izledikten sonra galiba beş saat olsa yine izlerdim fikrine kapıldım.


// The Irishman Bugün Netflix’te Yerini Aldı!


Eğer sizde hala bu filmi izlemediyseniz, buraya tıklayarak Netflix aboneliğiniz kapsamında The Irishman’i izleyebilirsiniz.

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com