Emir Koç
13 Haziran 2019

FIFA 2020’ye Adım Adım

Yazı Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2019 / 2 dakika okuma süresi

Her yeni yıl serisini devam ettiren EA Games’in popüler futbol oyunu FIFA’nın bu seneki serisi FIFA 2020 yepyeni özellikler bizi bekliyor.

E3 2019 fuarında tanıtımı yayınlanan oyun, oyuncuların en çok oynadığı oyunlar arasında. Hatta açık konuşmak gerekirse yıllar geçtikçe insanlar Konami’nin PES’ini bırakıp, FIFA’ya geçiyor diyebiliriz. Her neyse konumuza geri dönelim. E3 fuarında gösterilen video ile FIFA Street’e geri dönüş yapmış oluyoruz. Normal oyun modlarının yanı sıra artık sokak futboluna da adım atmış olacağız.

NBA oynayanlar az çok bilir MyPlayer moduyla oynadığımız zaman mahalle ortasında basket maçları yapıyor, kendimize giysi alabiliyor, güçlerimizi geliştirebiliyor hatta spor salonuna da gidebiliyoruz. Kulaklığımızı takıp mahallede gezinmek gerçekten eğlenceli oluyor. Artık buna benzer özellikleri bu oyunu oynarken de kullanabileceğiz. VOLTA ismi verilen bu oyun modunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan belirtelim FIFA 2020, 27 Eylül 2019 tarihinde bizlerle beraber olacak. O yüzden şu sıralardan, yeni oyun serisi çıkana dek FIFA 2019’da indirimler mutlaka olacaktır. Henüz oynamadıysanız, indirim haberlerini takip edin!

Emir Koç
Dizi ve film tutkunu, blog yazmayı seven ve boş vakitlerini müzikle dolduran bi' kişilik.
emirkoc@bikafein.com